Podmínky a pravidla pro wellnessPravidla a podmínky wellness Hotelu Belaria Resort***

 

STORNO PODMÍNKY

Jestliže chcete zrušit, nebo změnit svou rezervaci, informujte nás, prosím, nejpozději dvacetčtyři hodiny před rezervovaným termínem. Při pozdějším zrušení rezervace bude Vám účtováno 50% ceny služby. V případě, že svou rezervaci nezrušíte ani se ve stanovený čas nedostavíte, bude Vám účtována plná cena. Budeme se snažit vyhovět Vám i v případě pozdního příchodu, nicméně procedura skončí v původně stanovený čas. 

ZDRAVOTNÍ OMEZENÍ

Upozorněte, prosím, terapeuta nebo recepční, pokud jste těhotná, trpíte-li vysokým krevním tlakem, alergiemi, onemocněním srdce nebo pokud máte nějaké zranění, jiné onemocnění či postižení, které by mohlo ovlivnit průběh poskytované procedury či služby. Dovolte, prosím, naší recepční, aby Vám pomohla zvolit nejvhodnější proceduru či službu. Masáže podstupujete na své vlastní riziko a Hotel Belaria Resort*** nenese žádnou odpovědnost, pokud by se vaše potíže zhoršily nebo byly ovlivněny naší masáží.

PŘÍCHODY

Žádáme Vás, abyste se dostavili 10 - 15 minut před zahájením procedury. Pozdější příchod zkrátí čas vyhrazený pro Vaši masáž. Všechny procedury musí končit v předem stanovený čas, aby nedocházelo ke zdržování dalších klientů. Před každým vstupem je vhodné se osprchovat. Žádáme Vás, abyste vypínali své mobilní telefony. Konzumace alkoholu a tabákových výrobků je v prostorách wellness přísně zakázána. Vyhrazujeme si právo odmítnout hosta, který se zdá být pod vlivem alkoholu nebo drog.

OBLEČENÍ

Hotelovým hostům doporučujeme použít župany a přezůvky (není v ceně pobytu). V případě potřeby může vhodný oděv pro proceduru masáže poskytnout recepce. V bazénu je nutné se koupat v plavkách. V sauně a páře doporučujeme používat pouze prostěradlo nebo ručník.

VĚKOVÉ OMEZENÍ

Vstup dětem pod 16 let je povolen pouze v doprovodu dospělého.

CENY A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Ceny jsou uvedeny v CZK včetně DPH. Přijímáme kreditní karty VISA, MasterCard, Diners Club, Maestro. Změna cen a podmínek je vyhrazena.