Banner

O hotelu

Pokud hledáte opravdu výjimečné místo, kde strávit dovolenou, uvolnit se a zrelaxovat, či kde uspořádat svatební hostinu, rodinnou oslavu nebo školení, Hotel Belaria Resort***je pro Vás skvělou volbou.

 

Nově zmodernizovaný Hotel Belaria Resort*** se nachází v blízkosti pohádkového zámku Hradec nad Moravicí, v údolí protkaném stejnojmennou řekou Moravicí. Hotel je obklopen nádhernou přírodou, zámeckými loukami a lesy, což ve Vás vyvolá pocit absolutního klidu a pohody. Tato kombinace spolu s nově vybudovaným wellness centrem, kvalitními masážemi a výborným jídlem Vám zaručí ten nejlepší zážitek a odpočinek. Hotel je vhodný nejen k relaxačním a romantickým pobytům, ale i k rodinným dovoleným, při kterých se Vaše děti rozhodně nudit nebudou.

Hotel Belaria Resort*** nabízí ubytování až pro 106 osob. K dispozici je 5 jednolůžkové, 37 dvoulůžkových a 9 třílůžkových pokojů. K vybraným dvoulůžkovým a třílůžkovým pokojům je možnost přistýlky. Veškeré ubytovací kapacity byly rekonstruovány v roce 2016. V tomto roce bylo nově zrekonstruováno i wellness. Hýčkat můžete tělo i duši v saunovém světě s finskou a infra-solnou saunou, v některé z vířivých van, v relaxační místnosti, či si dopřát relaxační masáž. V letních měsících můžete využít venkovního koupaliště.

  Pokud již budete zrelaxováni dostatečně, můžete pro změnu zkusit nějaký sport. Krásným údolím řeky Moravice Vás provede mnoho turistických, naučných a cyklistických stezek. Pobyt u nás si můžete zpestřit nejen návštěvou pohádkového státního zámku Hradec nad Moravicí, ale i zámku Raduň, zříceniny Vikštějn nebo například procházkou k zajímavé technické památce Weisshuhnův náhon. Přímo v hotelu se nachází také půjčovna koloběžek značky Kostka. Koloběžky si můžou zapůjčit dospělí i děti.