Banner

Firemní akce

Naší předností jsou konferenční prostory, které nabízí celkovou kapacitu všech sálů až 350 osob.

 

Předností Hotelu Belaria Resort*** jsou jeho konferenční prostory, které nabízí celkovou kapacitu všech sálů 350 osob, a jsou tak vhodné pro pořádání konferencí, školení, teambuildingů, firemních večírků nebo jakékoli jiné události.

Ubytovací zázemí pro Vaše hosty poskytuje 50 komfortních pokojů různých typů s celkovou kapacitou přes 100 lůžek.

Hotelová kuchyně je pro Vaši akci připravena na komplexní gastronomický servis (coffee breaky, obědy, teplý a studený bufet, rauty, bankety, cocktail party apod.). Hotelová zahrada umožňuje uspořádat venkovní slavnost s grilováním.

K dispozici nabízíme také využití hotelového wellness (vnitřní bazén, vířivé vany, klidová relaxační zóna, finská sauna, infra-solná sauna, venkovní ochlazovací bazének a venkovní koupaliště) či velký výběr masáží.

Konferenční prostory disponují denním a několika druhy umělého osvětlení. K dispozici je dále projektor, plátno, flip-chart, wi-fi internet zdarma v celém areálu a podium.

Další poskytované služby jsou: květinová a dekorativní výzdoba, tisk dokumentů, kopírování, PC služby, parkoviště v areálu hotelu zdarma, zajištění vstupenek na kulturní a sportovní akce.

Ikona hotelový balíček

Rádi Vám zpracujeme individuální nabídku pro získání detailní představy o možnostech Hotelu Belaria Resort*** pro úspěšný průběh právě Vašeho kongresu či obdobné akce. Prosíme, kontaktujte nás na e-mailové adrese: provoz@belaria.cz